Янукович вніс в Раду кандидатуру Азарова на посаду прем’єра

В неділю, 9 грудня, президент України Віктор Янукович вніс у Верховну Раду кандидатуру Миколи Азарова для затвердження в якості глави уряду.

Як відомо, в минулий понеділок президент прийняв відставку прем’єра і усього уряду у зв’язку з обранням Миколи Азарова і ряду членів Кабінету міністрів депутатами Верховної Ради на минулих парламентських виборах. В четвер, 6 грудня, під час зустрічі з новопризначеними послами іноземних держав Янукович заявив, що визначиться з кандидатурою прем’єр-міністра до кінця тижня. Рішення президента про пропозицію кандидатури Азарова на пост прем’єра вітає Партія регіонів. Призначення Миколи Азарова дозволить продовжити процес системних реформ, ініційованих президентом України Віктором Януковичем і міністрів, що реалізовуються Кабінетом, під керівництвом Миколи Азарова з 2010 року, – заявив лідер парламентської фракції ПР Олександр Єфремов.

Раніше в Партії регіонів заявляли, що будь-яка кандидатура прем’єр-міністра, яку висуне президент Віктор Янукович, отримає підтримку більшості в Раді.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.