Колишні журналісти TBi отримали контрольний пакет акцій

Сьогодні, 19 травня, бізнесмен Костянтин Кагаловский і колишні журналісти українського телеканалу TBi підписали угоду, по якому Кагаловский передав журналістам контрольний пакет акцій компанії, які входять в структуру TBi.

Як повідомила Лана Самохвалова, колишній керівник прес-служби телеканалу, за умовами угоди, до колишніх журналістів фактично переходить повний контроль над усіма виробничими потужностями телеканалу, над усім знімальним і студійним устаткуванням, на якому вони працювали. Сьогодні були підписані загальні документи, а найближчим часом будуть підписані індивідуальні договори з кожним з працівників.

Як повідомлялося раніше, 23 квітня, з’явилася інформація, що новим інвестором телеканалу TBi став Олександр Альтман, бізнесмен із США. Був призначений новий генеральний директор каналу, ним став Артем Шевченко, що змінив на посади Наталію Катеринчук. За деякими даними Олександр Альтман пов’язаний з колишнім власником TBi бізнесменом з Росії Володимиром Гусинским. Після цих подій Костянтин Кагаловский заявив про рейдерське захоплення. 29 квітня більше 30 журналістів звільнилися з телеканалу.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.