Вибори в Києві відклали до 2015 року?

Конституційний суд України сьогодні, 30 травня, в 15:00 за місцевим часом оголосить рішення з приводу дати виборів мера Києва і депутатів столичної міськради. Проте вже зараз компетентні джерела стверджують, що їм заздалегідь відомо про те, яке рішення прийняв суд. За їх словами, вибори градоначальника і членів міської ради відкладені на осінь 2015 року. Правда, нещодавно звільнений з місць укладення екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко має в розпорядженні інформацію про те, що київські вибори все ж відбудуться раніше.

Тема виборів в Києві давно є предметом запеклої суперечки між представниками діючої влади і членами об’єднаної опозиції. Українська столиця вже близько року не має офіційного мера, а повноваження депутатів міської ради витікають вже у кінці травня цього року.

Опозиціонери наполягають на призначенні виборів вже на наступний місяць, тоді як правляча більшість ця вимога виконувати відмовляється. Останній офіційний мер міста Леонід Черновецький достроково пішов у відставку минулого року, а влада перейшла до його заступника Олександра Попова, хоча формально обов’язки мера виконує секретар міськради Галина Герега.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.