Мавроди зібрався у Верховну Раду з партією МММ

Сьогодні, 2 серпня, російський підприємець, творець фінансових пірамід Сергій Мавроди, у своєму відеозверненні, розміщеному в Інтернеті, заявив, що він йде на вибори у Верховну Раду України з власною партією МММ. До речі, нині сам пирамидостроитель переховується.

У Україні створена політична партія МММ і ми висуватимемо її на майбутніх виборах у Верховну Раду України, – повідомив Сергій Мавроди. Він вважає, що участь партії у виборах підніме бойовий дух учасників руху, що дозволить провести потужну рекламну кампанію МММ в Україні. Проте про реєстрацію партії в Мінюсті України доки не повідомлялося.

Сергій Мавроди – скандально відомий творець фінансових пірамід МММ, МММ-2011 і що діє в даний момент МММ-2012, в 1994 році був обраний депутатом парламенту Росії. Він ніколи не приховував, що пішов в депутати тільки заради депутатської недоторканості і ніколи не був присутнім ні на одному засіданні Держдуми. У 1995 році депутати Держдуми достроково припинили депутатські повноваження Сергія Пантелеевича. У 1996 році Мавроди висувався як кандидат в президенти Росії, але Центрвиборчком відмовив йому в реєстрації.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.