Янукович прийняв відставку Кабміну

Президент України Віктор Янукович 3 грудня прийняв відставку прем’єр-міністра України Миколи Азарова і усього складу Кабінету міністрів України. Відповідний указ опублікований на офіційному сайті глави держави. Цим же указом президент доручив Кабміну продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи нового складу уряду після його формування.

Про те, що прем’єр і увесь склад Кабінету міністрів підуть у відставку, стало відомо в жовтні. За підсумками виборів, у Верховну Раду України потрапив багато хто з нинішніх членів уряду, у тому числі прем’єр Микола Азаров. У новому парламенті регіонали отримали 187 мандатів. Ім’я нового прем’єра і склад Кабміну будуть відомі не раніше, ніж стане відоме ім’я нового спікера Ради. А це стане можливим після остаточного формування більшості. Перше засідання новообраної Ради відбудеться 12 грудня.

Проте вже зараз керівник фракції Партії регіонів в Раді Олександр Єфремов назвав імена двох претендентів на крісло прем’єра в новому уряді – це Микола Азаров і глава Національного банку України Сергій Арбузов.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.