Сьогодні в містах України відмітили 199-у річницю з дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, виповнюється 199 років з дня народження українського поета, письменника і художника Тараса Шевченка. У Україні всюди відзначали цю подію.

Представники опозиційних партій Батьківщина, Свобода і Удару поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку в центрі Києва. У Житомирі з нагоди 199-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка відбувся мітинг біля пам’ятника Кобзареві. У Полтаві близько 300 чоловік прийшли до пам’ятника Тарасу Шевченку. Серед тих, що прийшли були представники влади, органів місцевого самоврядування, духовенства, громадських організацій, молодь. А в центрі селища Опошня Полтавської області був закладений перший камінь нового пам’ятника Шевченка. Встановити сам пам’ятник планують вже наступного року – до 200-річчя з дня народження Кобзаря.

Також пройшли церемонії покладання квітів біля пам’ятника Кобзареві в Харкові, Севастополі, Тернополі, Івано-Франківську і інших містах України. У Хмельницькому біля пам’ятника Тарасу Шевченку активісти обласної організації В Свобода спалили прапор Партії регіонів на знак протесту проти політики діючої влади.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.