Скажи, дядько, адже недаремно?: в Києві вночі горів Гостиний двір

У Києві в ніч на суботу, 9 лютого, у будівлі Гостиного двору на Подолі сталася пожежа. Як повідомляє прес-служба Державної служби по надзвичайних ситуаціях, пожежа виникла в 2:14 в горищному приміщенні на площі 200 квадратних метрів.

В результаті події вогнем пошкоджені конструктивні елементи покрівлі. Жертв і потерпілих немає. У 6:30 пожежу злокалізований, в 7:30 – ліквідований. Причина пожежі і збиток з’ясовуються. На місці події працює оперативна група Головного управління Державної служби по надзвичайних ситуаціях в Києві. В той же час, як повідомив на своїй сторінці в Facebook учасник акцій на захист Гостиного двору від забудовників Ігор Луценко, через пожежу на даху з приміщення треба терміново відселяти бібліотеку і інститут реставрації. Власне, це те, про що мріяв і в чому украй мав потребу зараз забудовник, – додав він.

Гостиний двір – торговий комплекс на Контрактовій площі в Києві, побудований в 1809 році замість старого двору. Київрада минулого року дозволила підприємству Укрреставрация реконструкцію Гостиного двору і перебудову його під торгово-офісний центр з гостьовою стоянкою.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.