Голі FEMEN спробували прорватися у будівлю Верховної Ради

Сьогодні, 12 грудня, голі активістки жіночого руху FEMEN намагалися увірватися перед початком першої сесії нової Верховної Ради у будівлю українського парламенту. Свою чергову акцію вони назвали Хід конем.

Незважаючи на жахливий холод і сніг в Києві, дівчата були тільки в чоботях і боягузах. При цьому вони причепили собі хвости, а в руках тримали палиці з кінськими головами. У такому вигляді феміністки намагалися прорватися до центрального входу, через який заходять народні депутати, але міліція перекрила ним вхід і вивела з парламенту. З повідомлення на сайті FEMEN : За мотивами реальних подій про введення в сенат Риму імператорського коня Инцитата. Сьогодні чотири кобили на всьому скаку намагалися увірватися у будівлю Сенату Української Республіки. Табун потенційних сенаторів був по-варварськи зупинений. Мета акції Хід конем, як підкреслюється в повідомленні, – акцентувати увагу українців на безмовно-тваринному характері парламентської системи України.

Тим часом перше засідання ВР розпочалося з бійки. Свободовци і опозиція не пустили в зал депутатів Табалових, яких обрали від В Батьківщини. Проте вони відмовилися увійти до фракції цієї партії, у зв’язку з чим їх визнали потенційними перебіжчиками.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.