У Києві стартував проект партії Батьківщина під назвою Патріот України

У наметовому містечку опозиціонерів, яке розбите в Києві на Хрещатику, за ініціативою партії Батьківщина стартував проект під назвою Патріот України. Прес-служба міської організації Батьківщина повідомляє, що в містечку щодня працюватиме фотограф, який зробить знімки усіх, що бажають. ДО ЧЕ-2012 був спеціально розроблений макет фото з написом на англійському: She doesnt surrender, and we together with her(Вона не здається, і ми разом з нею), який придумали для того, щоб фотографувати відвідувачів містечка, що приїхали на чемпіонат.

Можна буде зробити персональне фото, сфотографуватися із зображенням Тимошенко, отримати знімки акцій опозиціонерів, зроблені з початку арешту їх лідера, вітальні слова і календар футбольних матчів, що проводяться в Києві.

Представники партії Батьківщина говорять, що їх містечко є символом боротьби вже не лише для киян. Багато хто приїжджає до Печерського суду, щоб поспілкуватися і придбати інформаційні матеріали. По буднях проект працюватиме з годині дня до трьох, а у вихідні – цілий день.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.