У МЗС Росії визнали некоректними висловлювання консула

Російське міністерство закордонних справ визнало некоректність зроблених генеральним консулом Володимиром Андрєєвим в Сімферополі висловлювань, що стосуються депортації кримських татар. На думку міністерства, консул не врахував чутливого характеру цього питання.

У зовнішньополітичному відомстві заявили, що розуміють реакцію на некоректні формулювання, застосовані представником Росії, питання, що не взяло до уваги чутливість, до якого у будь-якій ситуації потрібний виключно зважений підхід. Як підкреслили в міністерстві, під час Великої Вітчизняної війни перемогу добували усі народи, включаючи кримських татар, що кували загальну перемогу.

Як повідомлялося раніше, в четвер, 23 травня, в Сімферополі пройшов мітинг кримських татар, під час якого мітингуючі висунули вимогу про негайну депортацію з України Володимира Андрєєва, генерального консула РФ, і оголошення його в Україні персоною нон-грата. Таке відношення до консула було спровоковане його висловлюваннями про прем’єру фільму, знятого по біографії льотчика Амет-хана, двічі героя СРСР. За словами Андрєєва, фільм Спотворює правду про Велику Вітчизняну війну.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.