Власенко настрочив скаргу в ЕСПЧ

Колишній народний депутат, захисник екс-прем’єра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко в понеділок, 11 березня, подав скаргу в Євросуд з прав людини відносно позбавлення його депутатського мандату.

За словами Власенка, йдеться про порушення, допущені під час процедури дострокового припинення депутатських повноважень, а також говориться про порушення права екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на справедливий захист(у частині тиску на її захисника). Сергій Власенко сподівається, що ЕСПЧ розгляне скаргу найближчим часом.

Шостого березня Вищий адміністративний суд України(ВАСУ) позбавив депутатських повноважень Сергія Власенка(вибраний за списками Батьківщини), задовольнивши позов голови Верховної Ради Володимира Рибака. У позовній заяві говорилося, що депутат одночасно займається політичною і адвокатською діяльністю. У мотивувальній частині постанови суддівської колегії ВАСУ помічено, що Власенка слід було вчасно подати заява на зупинку права займатися адвокатською роботою. Суддя також заявив, що судове рішення остаточне, оскарженню не підлягає.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.