У Воронежській області затриманий українець, що йде пішки до Чорного моря

У російському місті Богучар – адміністративному центрі Воронежської області – варта правопорядку затримала дивного вигляду чоловіка, який заявив, що він йде до Чорного моря.

За словами представників поліції, чоловік, що має відверто бродяжнический вигляд, йшов уздовж проїжджої частини. Співробітники поліції попросили чоловіка показати документи, яких у нього не виявилося. У результаті було прийнято рішення доставити громадянина в найближчу ділянку з метою з’ясування особи. З’ясувалося, що затриманий є громадянином України і жителем Херсонської області. 29-річний мандрівник розшукувався поліцією, як він стверджує, за торішню крадіжку чотирьох бритвених верстатів з господарського магазину.

Сам українець заявив, що він йшов до Чорного моря, в район Сочі, і що саме море було кінцевою метою його довгої подорожі. Підкреслимо, що від Богучара до моря досить далеко, приблизно чотирнадцять годин їзди на автомобілі. Затриманий українець зараз продовжує перебувати у богучарском КПЗ. З’ясовуються обставини його походу.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.