Іспанський і італійський прем’єр-міністри відвідали фінал Євро-2012

Прем’єр-міністр Італії Маріо Монти і глава іспанського уряду Мариано Рахой, які 1 липня відвідали фінальний матч Євро-2012, що проходив в Києві, надіслали українському президентові Віктору Януковичу спільний лист.

У своєму посланні політики підтримали європейські прагнення України і відмітили необхідність позитивного рішення справи колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, як це прийнято в міжнародному співтоваристві. Це, на думку прем’єр-міністрів Італії і Іспанії, стане основою для зміцнення демократичних цінностей, що об’єднують народи Європи.

Спільний лист в понеділок, 2 липня, було опубліковано римською газетою la Repubblica. Також ЗМІ повідомляють, що в понеділок посли Італії і Іспанії передадуть це послання в МЗС України. Крім того, як повідомлялося раніше, прем’єри звернуться до українського керівництва з проханням відвідати Юлію Тимошенко. Нинішній візит в Київ Рахоя і Монті фактично став закінченням дипломатичного бойкоту частини футбольного Чемпіонату Європи, що проводиться в Україні.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.