Ступку провели в останню дорогу оплесками і криками Браво!

У Києві в Національному театрі імені Франко пройшла церемонія прощання з видатним українським актором Богданом Ступкою. Президент України Віктор Янукович перервав відпустку, щоб попрощатися з великим Артистом. Також траурну церемонію відвідали режисер Володимир Бортко, російський посол Михайло Зурабов і спецпредставник президента Росії Віктор Зубков.

Усі ті, що бажають могли попрощатися з актором в театрі ім. Франка з 10.00 до 12.30. Проте людей прийшло так багато, що прощання затрималося на декілька годин. Згідно театральної традиції, Богдана Ступку в останню дорогу провели оплесками і вигуками : Браво!. Багато людей плакали. У дві години катафалк з тілом великого актора під нестихаючі оплески повільно рушив по вулицях Києва до Байкового кладовища. За труною Богдана Ступки йшли сотні людей з кольорами.

У траурне ложе Богдана Ступки поклали солом’яний бриль, в якому він так любив красуватися за життя, і гілочку верби. На Байковому кладовищі під оглушливі крики Браво труну з великим артистом опустили в могилу.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.