На вулиці Києва виїхали евакуатори

Київська міська державна адміністрація заявляє, що комунальні служби очищають місто від снігу в посиленому режимі. Протягом доби працівники КК Київавтодор вивезли з української столиці 11 872 тонн снігу.

Відзначається, що за станом на 7:00 31 березня для очищення столиці від снігу притягнені 131 одиниця техніки і понад 4 тисячі працівників комунальних служб. Щоб комунальникам було зручніше розчищати дороги, на вулиці Києва виїхало декілька евакуаторів. Проте приватні автомобілі не евакуювали на штрафплощадки, а піднімають на платформу евакуатора на час роботи снігоприбиральної техніки. Також в КМДА відмітили, що громадський транспорт в Києві працює в штатному режимі. Зараз на маршрутах наземного громадського транспорту курсує 182 автобуси, 260 тролейбусів, 173 трамваї, що складає 100 % планового випуску.

На думку екологів, в квітні в результаті танення великої кількості снігу Києву загрожує серйозний паводок. Зокрема, фахівці не виключають підтоплення житлових масивів на Лівому березі і в Конча-Заспі. Також є вірогідність підтоплення приватного сектора Русановских садів, Чапаевки, Харківського масиву і району Московського моста.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.