Київська ДАІ 20 серпня починає місячник Увага! Діти на дорозі

Із завтрашнього дня по 20 вересня за ініціативою ГУ ДАІ України в Києві пройдуть профілактичні заходи у рамках програми Увага! Діти на дорозі. Саме ці числа вибрані для того, щоб узабезпечити дітей, що повернулися з шкільних канікул і вже забули правила дорожнього руху.

За словами Ігоря Опанасенко, начальника київської ДАІ, що тимчасово виконує обов’язки, влітку більшість школярів відпочивають за містом, там, де немає великого скупчення транспорту. Тому діти відвикають від інтенсивного руху і часто порушують ПДД. У завдання співробітників Державної автоінспекції входить нагадування учням елементарних, загальновідомих правил.

В ході проведення заходів Увага! Діти на дорозі співробітники ДАІ чергуватимуть біля шкіл і спостерігатимуть за тим, як діти поводяться біля проїжджої частини. Також під час місячника в усіх учбових закладах інспектори проведуть уроки дорожньої грамоти. Сумна статистика свідчить, що тільки за перші сім місяців поточного року в Києві в результаті ДТП загинули чотири дитини і 120 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.