У українській пресі з’явилася помилкова інформація про відміну проведення гей-парада в Києві

24 травня у ряді українських ЗМІ з’явилася інформація про те, що київський Апеляційний адміністративний суд дозволив проведення в Києві гей-парада. Проте ця інформація не відповідає дійсності. За словами представників організаційного комітету КиевПрайд-2013, організатори навіть не подавали апеляцію на рішення, винесене 23 травня Окружним адміністративним судом Києва, яким забороняється проведення в Києві на вихідних яких-небудь заходів.

Як уточнили в організаційному комітеті КиевПрайд-2013, що з’явилася в пресі інформація стала результатом провокаційної фальшивої розсилки, яка була проведена від імені оргкомітету. У повідомленнях розсилки говорилося про відміну заборони на проведення гей-парада.

Організаторам КиевПрайд-2013 доки не відомо, хто саме є автором провокації. За їх словами, можна лише констатувати, що ненависників і недоброзичливців у українського ЛГБТ-співтовариства більш ніж достатньо. Раніше, 14 травня, в Києві відбувся мітинг, який зібрав супротивників проведення гей-парада.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.