За заявою Азарова, Україна вийде на перевищення народжуваності над смертністю через півтора роки

Виконання державної програми допомоги при народженні дитини, а також одночасний розвиток медицини через півтора роки дозволить досягти в усіх областях України перевищення народжуваності над смертністю. Таку заяву зробив український прем’єр-міністр Микола Азаров під час поїздки в Луганську область.

Вжиті урядом заходи – заохочення народжуваності і розвиток медицини – вже привели до того, що, за словами Миколи Азарова, в шести областях України народжуваність стала перевищувати смертність. Ще рік-півтора, – додав український прем’єр, – і уся країна в цілому може вийти на перевищення народжуваності над смертністю.

Микола Азаров підкреслив, що найважливішим завданням уряду є збільшення населення України. Це завдання стоїть в одному ряду з перспективним розвитком України, зростанням валового внутрішнього продукту, створенням робочих місць. А уряд вже зараз повинен думати про того, хто в майбутньому заповнить ці робочі місця, тобто, – додав Азаров, – треба думати про збільшення населення України.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.