Луценко з-за кордону нагадав опозиції: менше говорити, більше робити

Мітинг Вставай, Україна!, який пройшов сьогодні, 18 травня, в Києві, фактично являється авансом опозиційним політикам, адже подальше нарощування народної підтримки вимагає не декларацій, а чітких дій. Таку думку висловив екс-глава МВС Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

Те, що сталося сьогодні в Києві – ще не кінець Януковича. Але це – початок кінця його злодійського і брехливого режиму, – відмітив він. Велике спасибі усім українцям, які сьогодні багатотисячний зібрався на мітингу опозиційних сил. Навіть звідси, здалека, була ощутима майдановская атмосфера розсердженого на Придуркувату владу суспільства, – заявив колишній глава МВС, який у кінці квітня поїхав на лікування в Польщу.

У Києві відбулися багатотисячні мітинги регіоналів і опозиції. Опозиція провела завершальний етап акції Вставай, Україна!, а Партія регіонів організувала мітинг під назвою В Європу – без фашистів!. Опозиційні лідери Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок підписали декларацію, в якій, зокрема, заявили про домовленість висунути єдиного кандидата в президенти на вибори 2015 року.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.