Фанати в київській фан-зоне разом з Русланою встановили рекорд

Найбільша українська телекомунікаційна приватна компанія Укртелеком провела в Україні спеціальний тур під назвою Болів з кращими. Учора увечері, у вівторок, у рамках закінчення акції в київській фан-зоне був встановлений рекорд потужності масового звуку.

Уболівальники, що зібралися на знаменитому столичному Хрещатику, організовано прокричали: Гол!, створивши при цьому рекордний рівень шуму – 119 децибел. Для порівняння скажемо, що реактивний літак злітає в небо, створюючи шум в 140 децибел. Акція Болів з кращими охопила відразу декілька українських міст – Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Полтаву і багато інших. У кожному місті групи фанатів по команді вигукували слово Гол!, намагаючись добитися як можна потужнішого звуку. Переможці конкурсу отримали запрошення в столицю держави.

У Києві дії учасників заходу координувала прославлена співачка Руслана, залучаючи до шоу усіх можливих новачків. Всього, за оцінками очевидців, у вчорашній акції взяли участь близько ста тисяч чоловік, включаючи численних фанатів із зарубіжжя.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.