Із завтрашнього дня українці спатимуть на годину менше

В ніч з суботи, 30 березня, на воскресінні, 31 березня, Україна перейде на літній час. Згідно з постановою Кабінету міністрів, на території України 31 березня 2012 в 3:00 за київським часом вводиться літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед.

Раніше влади намагалися відмінити в Україні практику переведення годинників. У вересні 2011 року Верховна Рада прийняла постанову, згідно з якою в Україні відмінявся перехід на зимовий час. Це рішення виникло після відповідних законів в Росії і Білорусі, які відмовилися переходити на зимовий час. Після цього облради західних областей, ряд міністерств і відомств, деякі учені і політики призвали відмінити це рішення, мотивуючи це тим, що майже уся територія України розташована в другому вартовому поясі. Більше того, на Закарпатті вирішили починати робочий день на годину пізніше.

Пізніше спікер парламенту Володимир Литвин визнав, що рішення про відмову від зимового часу було поспішним і непродуманим, а в жовтні 2011 року народні депутати відмінили постанову, якою в Україні відмінявся перехід на зимовий час.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.