Українські депутати навойовували і відновили роботу

Сьогодні, 19 березня, через 30 хвилин після відкриття засідання Верховної Ради України під час виступу народного депутата, голови В Свобода Олега Тягнибока почалися кулачні бої.

Біля трибуни Верховної Ради почалася бійка між свободовцами, регіоналами і комуністами, Тягнибока, що назвали, фашистом. У зв’язку з цим голова Ради Володимир Рибак призвав усіх лідерів фракцій парламенту зайти до нього в кабінет, оголосивши перерву. Біля 11:30 після проведення наради з лідерами парламентських фракцій до сесійного залу увійшов голова парламенту Володимир Рибак і його заступники. Спікер попросив депутатів від Свободи зайняти свої робочі місця і дати можливість Олегу Тягнибоку продовжити свій виступ, який було перервано колотнечею депутатів.

Після Олега Тягнибока виступав лідер фракції КПУ Петро Симоненко. Оскільки він говорив російською мовою, Свобода знову почала скандувати, вимагаючи, щоб парламентар говорив українською мовою. Фактично, повторилася ситуація з Олександром Єфремовим : так само, як і він, Петро Симоненко вимушений був перекрикувати Свободу.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.