Власник Аеросвіту купив його основного конкурента

Хазяїн тих, що почали процедуру банкрутства аиакомпаний Аеросвіт і Донбасаеро Ігор Коломойський викупив основну частину акцій ще одного національного перевізника – Міжнародних авіаліній України. Цю інформацію розповсюдили українські ЗМІ, від прес-служби самого бізнесмена офіційного підтвердження доки не поступало.

Про достовірність опублікованих відомостей свідчить той факт, що представники Коломойського взяли участь у зборах акціонерів МАУ, що відбулися напередодні нового року. Правда, колишній хазяїн Міжнародних авіаліній України Арон Майберг стверджує, що ніяких змін в структурі МАУ не сталося. На користь Коломойського говорить і той факт, що Міжнародні авіалінії України узяли на себе частину функцій Аеросвіту по перевезенню пасажирів на основних напрямах.

Варто відмітити, що компанія МАУ, як і Аеросвіт, останнім часом була збитковою. Так, в 2011 році Аеросвіт не долічився 1,45 млрд гривен, а Міжнародні авіалінії України – 136,3 млн гривен. Авіаперевізник Аеросвіт оснащений літаками Аеробус і Боїнг, в авіапарку МАУ – тільки Боїнги.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.