Янукович доручив Комісії розглянути питання про помилування Луценка

Президент України Віктор Янукович звернувся до комісії при главі держави з питань помилування з проханням невідкладно розглянути звернення уповноваженого ВР з прав людини Валерії Лутковской про помилування екс-глави МВС Юрія Луценка. Про це сьогодні, 6 лютого, повідомила прес-служба президента України.

Також в повідомленні говориться, що що комісія після розгляду звернення внесе свої пропозиції президентові України Віктору Януковичу. Дружина екс-глави МВС Ірина Луценко приємно шокована зверненням омбудсмена Валерії Лутковской до президента про помилування.

Чесно кажучи, я шокована такою заявою Валерії Лутковской відносно прохання про помилування мого чоловіка. Незважаючи на певну напругу відносно її відношення до опозиції, вона зробила правильний крок. Тим більше, особисто знаючи про стан здоров’я Юрія Луценка, оскільки вона неодноразово відвідувала його в місцях позбавлення волі і цікавилася станом його здоров’я, лікуванням і тому подібне, – сказала дружина екс-міністра. Раніше Луценка і його сім’я вже неодноразово заявляли, що не мають наміру звертатися до президента з проханням про помилування.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.