Депутат Ради вибачився за порівняння кавказців з раковою пухлиною

Федір Млістю – депутат української Верховної Ради, що назвав кавказців раковою пухлиною, – вибачився за свої слова. Судячи з мови, вимовленої на прес-конференції в Херсоні, народний обранець мав на увазі не вихідців з Кавказу в цілому, а перекупників, які торгують на українських ринках : Це і українці, і грузини, і вірмени, і азербайджанці. За словами Негоя, його слова просто перекрутили, вирвали з контексту і переінакшили. Депутат стверджує, що в його висловах націоналізмом навіть і не пахне.

Скандал навколо заяви парламентаря про кавказців розгорівся на початку поточного місяця. Говорячи про ситуацію на українських ринках, Млістю заявив, що усі ринки в країні чорні, усі азербайджанці і грузини – це ракова пухлина держави. Крім того, пригадав депутат і Росію, заявивши, що вона кавказців вигнала, а Україна пригріла.

Що б не говорив депутат у своє виправдання, запис його націоналістичних висловлювань розміщена на YouToube. Проглянувши ролик, можна переконатися, що сказане саме те, що сказано, і з пісні слів не викинути.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.