Українця заарештували за боротьбу з паводком у резиденції Януковича

Максим Панов(активіст української партії Демократичний альянс), якого затримали 10 квітня недалеко від заміської резиденції президента Віктора Януковича Межигір’я, залишиться під арештом впродовж мінімум семи діб.

Разом з Паниним затримані ще троє членів руху за підозрою в дрібному хуліганстві. Усі активісти стверджували, що хотіли взяти участь в ліквідації наслідків повені. На 10 квітня біля Межигір’я була запланована акція, на якій учасники заходу збиралися передати українському президентові петицію з вимогою поліпшити стан доріг в країні. Проведення акції було заборонене, оскільки саме на цей день, за словами представників влади, у Межигір’я ліквідовуватимуть наслідки весняного паводку, і учасники мітингу можуть завадити прибиранню.

Нагадаємо, київський осередок Демократичного Альянсу ще в 2012 році початку кампанію Тримай злодія з Автодора!. У рамках цієї кампанії жителі Києва приносили пробиті шини і зламані автозапчастини до входу у будівлю Укравтодору і блокували рух у будівлі уряду України.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.