Янукович зустрівся з Медведєвим

На зустрічі в Києві з главою Кабміну Росії Дмитром Медведєвим президент України Віктор Янукович заявив, що хотів би по-великому обговорити питання, що найбільш хвилюють його, зокрема, газову проблему. Український лідер підкреслив, що його ця проблема продовжує серйозно хвилювати, а українська комісія вже підготувала для розгляду обома сторонами достатній пласт пропозицій. Віктор Янукович не сумнівається, що в результаті переговорів з російським прем’єром буде досягнутий прогрес по усіх напрямах.

Голова уряду Росії, у свою чергу, також виразив готовність обговорити з українською стороною газове питання і пообіцяв, що зроблено це буде сьогодні, 27 червня, коли відбудеться його зустріч з українським колегою – прем’єр-міністром Миколою Азаровим.

Крім того, Дмитро Медведєв має намір поспілкуватися з представниками України на теми загальної торговельно-економічної співпраці, обговорити взаємодію в областях енергетики, авіабудування, транспорту, а також питання забезпечення прав російських інвесторів в Україні.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.