Путін тепло вітав Януковича, що прибув в Сочі

В неділю, 26 травня, президент України Віктор Янукович відвідав Росію з одноденним робітником візитом. Президент Росії Володимир Путін і його український колега Віктор Янукович обговорили в Сочі двосторонню співпрацю, торговельно-економічні зв’язки і співпрацю у рамках СНД.

У нас традиційно дуже великий об’єм стосунків : політичні контакти, економічні, гуманітарні зв’язки. Як завжди в таких випадках говорять, нам є про що поговорити, – почав зустріч російський президент. Путін відмітив, що йому приємне, що Янукович прийняв запрошення і приїхав у вихідний день. У відповідь на це український президент подякував Володимира Путіна за запрошення, підкресливши, що він знає, наскільки завантажений Володимир Володимирович і що у керівників держав вихідних днів не буває. Також Віктор Янукович висловив Володимиру Путіну своє захоплення масштабними будівництвами в підготовлюваному до зимової Олімпіади Сочі.

Усі питання, які торкаються наших двосторонніх стосунків, викликають глибокий інтерес і в Україні, і в Росії. Тому сподіваюся, що наш традиційний порядок денний сьогодні буде пройдений, і ми потихеньку рухатимемося вперед, – сказав Янукович.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.