Янукович ігнорує Європу, тому що у нього хороші стосунки із США

Політолог Першої рейтингової системи Михайло Басараб вважає, що відмова Центрвиборчкому в реєстрації кандидатами в народні депутати ув’язнених Юлії Тимошенко і Юрія Луценка був очікуваним.

Політолог відмітив, що це не стало ні для кого сенсацією. Хоча відносно Юрія Луценка більше сумнівів в законності такого рішення. Адже вирок у його справі ще не набув чинності. Басараб говорить, що і для самої опозиції таке рішення очікувано. Наприклад, один з кандидатів від Батьківщини, який знаходиться в прохідній частині списку, назвав вже заздалегідь своє місце на дві сходинки вище, тому що упевнений, що Тимошенко і Луценко не зареєструють. Висунення головних опозиціонерів було розраховане, в основному, на публічний резонанс в країні і Європі, яка наполегливо вимагала від української влади допустити колишніх чиновників до виборів.

Проте останні події показали, що навряд чи Янукович рахується з думкою Європи. Мабуть, вважає Басараб, геополітична ситуація для президента дуже обнадійлива. Нещодавно просочилася інформація про те, що у Януковича склалися хороші стосунки з адміністрацією США. Мовляв, саме це дозволяє йому ігнорувати будь-які побажання і прохання європолітиків.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.