Ургант вибачився перед українцями за невдалий жарт під час програми Смак

Відомого російського шоумена Іван Ургант попросив пробачення за свій невдалий жарт під час ефіру телепрограми Смак на Першому каналі. Я прошу вибачення у усіх жителів України, яких зачепив мій недоречний коментар в останньому випуску програми Смак, – написав Ургант у своєму мікроблозі.

Правда, так і незрозуміло, чи щиро Іван розкаюється в тому, що стався, оскільки в наступному посту Ургант продовжив жартувати: Надалі зобов’язуюся готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки по 2018-й рік включно, а що усіх, що народилися у мене з цієї миті дітей, незалежно від підлоги, називати Богдан. Ваш Іван Подчеревок Ургант.

Обурення жителів України викликали слова Урганта, вимовлені під час спільного приготування обіду з актором Олександром Адабашьяном. Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села, – сказав Іван. А я струшую останки жителів з ножа, – підтримав ведучого гість. До речі, передача йде не в прямому ефірі, і гнів українців повинні були викликати дії редакторів, що не вирізували цей епізод. Проте цього не сталося.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.