Троє обвинувачених у вибухах в Дніпропетровську оголосили голодовку

Що перебувають під арештом з травня цього року троє обвинувачених в організації вибухів в Дніпропетровську оголосили голодовку. Віктор Сукачев не вживає їжу з понеділка, 15 жовтня. Дмитро Рева і Лев Просвирин відмовляються від їжі з середини тижня.

За словами родичів і адвокатів підслідних, Сукачев, Рева і Проскурин таким чином намагаються протестувати проти незаконних дій співробітників правоохоронних органів. Підозрювані повністю заперечують свою причетність до терористичних актів. Приводом для оголошення голодовки став документальний фільм, що вийшов на одному з українських телеканалів. Творці стрічки, на думку заарештованих, безпідставно, ще до рішення суду назвали їх винними і надали глядачам недостовірну інформацію, спробувавши натиснути на громадськість і служителів Феміди.

Чотири вибухи в Дніпропетровську, в результаті яких постраждали тридцять чоловік, прогриміли в квітні 2012 року. Слідство об’єднало цю справу із справами про вибухи, здійснені в українських містах невідомими роком раніше. Максимальний термін, який загрожує затриманим у разі визнання їх винними, – пожиттєве ув’язнення.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.