У Донецькій області обрушилася стіна житлового будинку, є потерпілі

Уранці у воскресіння 14 квітня в містечку Константиновка Донецькій області сталося обвалення частини житлового будинку. У триповерховому житловому будинку стався обвал зовнішньої стіни і міжповерхового перекриття другого під’їзду.

Будинок визнаний аварійним, з 45 квартир заселені тільки 13, в яких мешкає 21 людина. В результаті того, що стався постраждали дві людини, яких доставили в лікарню у важкому стані – чоловік 65 років, жінка 1924 роки народження. 19 чоловік, що знаходилися у будинку під час обвалення, самостійно покинули будівлю. Тепер мешканці будинку будуть відселені в гуртожитки міста Константиновки. За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування. Для ліквідації наслідків обвалу задіяні 30 чоловік і дев’яти одиниць техніки Головного управління держслужби ЧС в Донецькій області.

У лютому поточного року сильні опади привели до обвалення стіни житлового будинку в Ужгороді. Потерпілих в результаті обвалу не було. Проте стіна, що обрушилася, пошкодила газопровід.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.