Близько двох тисяч пасажирів довелися евакуювати з харківського вокзалу

Анонімний телефонний дзвінок з повідомленням про закладену вибухівку паралізував на декілька годин роботу Південного вокзалу в місті Харкові. У чергову частину лінійного відділу міліції станції Харьков-Пассажирский в 14:30 поступило повідомлення про анонімний дзвінок операторові 102. Дзвонячий невідомий повідомив, що будівля вокзалу замінована, кількість закладеної тротилової вибухівки складає 8 кілограм.

За надання інформації про місце, в якому закладена вибухівка, чоловік зажадав викуп у розмірі 100 тисяч доларів. Отримавши повідомлення, працівники міліції відразу ж приступили до проведення комплексу необхідних заходів. Була оточена уся територія вокзалу, евакуйовані пасажири і працівники залізниці. Загальна кількість евакуйованих пасажирів склала 1,8 тисяч.

Рух потягів зупинений не був, усі вони перенаправлялися на видалені об’їзні шляхи. На місці події впродовж декількох годин працювали взривотехники, кінологи і слідчо-оперативна група. Проте після ретельного обстеження будівлі вокзалу, його приміщень, а також прилеглої території слідів вибухівки виявити не вдалося. Через три години після анонімного дзвінка робота вокзалу була повністю відновлена, а міліція перемкнулася на пошуки зловмисника.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.