Азаров прогнав ударовца із засідання Кабміну

Партія УДАР після інциденту з вигнанням депутата Сергія Каплина із засідання Кабінету міністрів зажадала відставки прем’єр-міністра Миколи Азарова разом з головою КМДА Олександром Поповим.

Закон України Про статус народного депутата і Регламент кабінету міністрів чітко передбачають, що кожен народний обранець має право брати участь в засіданні Кабміну, – говориться в заяві. У партії відмітили, що Каплин повинен був під час засідання від імені партії виразити позицію по боротьбі з наслідками негоди. Так, УДАР запропонував створити всеукраїнський антикризовий штаб для подолання повені. Азаров замість того, щоб вислухати депутата, який заздалегідь повідомив про свою присутність на засіданні уряду, зірвався на крик, почав істерику, що свідчить не лише про його повне невміння спілкуватися з людьми і управляти країною, але і демонструє зневагу до усього парламенту, – повідомляють опозиціонери.

Я беру на себе відповідальність. Виведіть народного депутата. Я такого нахабства ще не бачив. Ви зриваєте роботу Верховної Ради і хочете зірвати роботу уряду, – сказав Азаров. Тепер в партії заявили, що мають намір відправити на пенсію уряд Азарова ще до настання паводку.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.