Кличко пропустив мітинг в Полтаві

У Полтаві на Театральній площі за участю лідерів фракцій Батьківщина Арсенія Яценюка і Свобода Олега Тягнибока проходить мітинг у рамках опозиційної акції Вставай, Україна!. Лідер Удару Віталій Кличко не зміг приїхати в Полтаву за сімейними обставинами.

Арсеній Яценюк 12 березня оголосив про початок всеукраїнської акції протесту Вставай, Україна!. Головна мета кампанії – добитися дострокового припинення повноважень Віктора Януковича. В ході акцій лідери опозиції хочуть сформувати революційний актив для рішучіших дій. За даними прес-служби В Батьківщина, на акцію зібралися близько восьми тисяч учасників. Проте деякі українські ЗМІ налічили близько п’яти тисяч. Люди з партійними і державними прапорами маршем пройшли центральними вулицями міста.

Яценюк, звертаючись до присутніх, нагадав, що в п’ятницю, 12 квітня, в Харкові влада дала вказівку перекрити усе місто, знявши з маршрутів увесь транспорт, а уранці в суботу, 13 квітня, Театральна площа в Полтаві була заблокована автобусами. Він також відмітив, що в Україні з’явилася нова хвороба – політичний дебілізм, який поширюється виключно серед членів Партії регіонів.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.