Політрада Нашої України відмінила рішення про виключення Ющенка

Прибічники Ющенка у відповідь на його виключення з лав Нашої України звільнили главу політради цієї політсили Сергія Бондарчука.

Раніше Київська міська організація партії Наша Україна виключила Віктора Ющенка з партії. Крім того, після виключення з лав політсили він тепер не є лідером партії, заявив в суботу, 9 лютого, на брифінгу глава політради НУ Сергій Бондарчук. Мотивували рішення про виключення лідера патрии тим, що під час виборів у Верховну Раду в 2012 році за розпорядженням Ющенком були проведені заміни членів ОИК і УИК від Української народної партії і Нашої України в південних і східних областях країни на представників Партії регіонів. Це завдало значної шкоди авторитету партії, і тим самим Ющенком зрадив програмні ідеї партії Наша Україна. Ющенка також звинуватили в спробі незаконним способом узурпувати керівництво в партії.

Проте пізніше політрада партії Наша Україна відмінив рішення Київської міської організації про виключення з партії її лідера Віктора Ющенка і призупинив діяльність горорганизации. Також звільнили главу політради НУ Сергія Бондарчука.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.