Янукович обмовився і призвав пресу до упередженості

Сьогодні, 3 вересня, журналісти-члени руху Стоп цензурі влаштували акцію протесту під час виступу президента України Віктора Януковича на Всесвітньому газетному форумі в Києві. Активісти підняли над головою плакати з гаслами на захист свободи слова. Охоронці намагалися завадити декільком учасникам, а Віктора Януковича акція, ймовірно, змусила обмовитися. Закликаю журналістів тримати високу етичну планку, дотримуватися принципів об’єктивності і політичної… ангажованості, – сказав президент.

Голова форуму Якоб Метью виразив українському президентові стурбованість ситуацією зі свободою слова. У цьому організатори заходу були солідарні з протестуючими. Учасники руху Стоп цензурі, заявили, що атмосфера в країні при президентові Вікторі Януковичі погіршала багаторазово. З боку влади і чиновників почастішали тиск і відверто грубі дії відносно журналістів і ЗМІ.

Пізніше Управління державної охорони заявило, що його співробітники не причетні до перешкоди протесту журналістів з Стоп цензурі. Це робили приватні особи, говориться в повідомленні прес-служби УДО.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.