Із-за пам’ятника Леніну проти Мирошниченко порушили кримінальну справу

У Україні міліція початку кримінальне виробництво проти групи людей на чолі з народним депутатом від Свободи Ігорем Мирошниченко, що зруйнував пам’ятник Леніну в Ахтирці Сумської області.

Сам нардеп заліз на пам’ятник, повісив трос і за допомогою вантажівки монумент був поголовний. При цьому активісти, що знімали що відбувається на камеру, не звертали уваги на попередження правоохоронців про здійснення хуліганських дій, навпаки, заявляли, що міліція перешкоджає роботі народного депутата України. Коли ж варта порядку спробувала припинити вандалізм, в їх сторону була спрямована вантажівка. Мирошниченко заявив, що цей пам’ятник не мав ніякої історичної і архітектурної цінності, і рішення про його знос було одноголосно підтримане сумською громадськістю як символ боротьби із спадщиною тоталітарної епохи. Проте в міліції повідомляють, що місцеві жителі невдоволені подією.

Усі вандали доставлені в міліцію, багато хто з них приїхав з Києва. Також відомо, що серед учасників цієї акції не було місцевого населення Ахтирки, а деякі зловмисники вже мають судимості. У місцевому МВС повідомили, що за фактом зносу пам’ятника збуджено кримінальне виробництво по статті Хуліганство.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.