У СБУ не бачать причин для заборони в’їзду Урганту в Україну

В середу, 24 квітня, представники майже усіх фракцій парламенту України підписали звернення в МЗС, СБУ і інші органи влади, в якому зажадали заборонити Івану Урганту в’їзд до країни.

За заборону російському телеведучому Івану Урганту в’їжджати в Україну підписалися представники майже усіх депутатських фракцій, у тому числі і регіонали. У ефірі кулінарної телепрограми Смак Ургант пожартував над українцями фразою я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села. Згодом телеведучий вибачився перед жителями України, заявивши, що він просто сказав дурість, не подумавши.

В той же час СБУ не бачить причин для заборони в’їзду російського телеведучого Івана Урганта на територію країни, оскільки його зневажливі висловлювання відносно українців не несуть загрозу суверенітету країни. Про це повідомив заступник голови СБУ Володимир Породько. Служба безпеки має право прийняти рішення про заборону на в’їзд тільки у разі, коли дії особи погрожують основам національної безпеки, суверенітету, територіальної цілісності або конституційному ладу. В даному випадку я вважаю, що це була неповага до нашого народу, – пояснив Породько.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.