У Донецьку розкуповують футболки з іронічним написом про місто

У українському місті Донецьк йде на ура продаж оригінальних футболок, на яких англійською мовою написано : Мені нічого не страшно, я був в Донецьку.

Своєрідний сувенір має надзвичайний попит як серед іноземних гостей, що приїхали відвідати матчі Чемпіонату Європи, так і серед місцевих жителів. Дизайнером незвичайних футболок є Діана Берг, що призналася, що навіть вона не чекала подібного попиту на її продукцію. Сьогодні до мене поступають замовлення навіть з-за кордону, з Росії і з Німеччини, – сказала Діана, відмітивши, що напис криє в собі двозначну іронію, особливо враховуючи, скільки жахів раніше розповідали про її рідне місто. За словами дизайнера, будь-яка людина, навіть налагоджена негативно до України, обов’язково посміхнеться, прочитавши напис на футболці. До будь-яких стереотипів краще підходити з гумором, – підсумувала Діана Берг.

У мережі Інтернет футболка з написом викликала найзапекліші суперечки, користувачі не втомлюються дискуссировать із приводу, чи являються слова, написані на футболці, позитивними для міста або ж навпаки.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.