Бондаренко порівняла лідерів опозиції з Боягузом, Бовдуром і Бувалим

На сьогодні позиція Партії регіонів полягає в тому, що парламент повинен ефективно працювати, а працювати в нім повинні депутати, які голосують персонально і не поєднують депутатську діяльність з іншими видами діяльності. Про це заявила народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Поки опозиція, очолювана Боягузом, Бовдуром і Бувалим, відпочиває, тому що вона їсть вареники, фотографується, малює плакати, їздить на шопінг у Відень і так далі, нам в цей час доводиться працювати, у тому числі в комітетах ВР, в Кабінеті міністрів, – підкреслила вона. Хто з опозиційних лідерів Боягуз, а хто Бовдур і Бувалий, представник ПР не уточнила. Проте заявила, що опозиція діє за сценарієм Кремля, оскільки нескінченне блокування заважає роботі парламенту в той час, коли на порядку денному стоїть сім документів по євроінтеграції.

Опозиція 5 березня у черговий раз заблокувала роботу Верховної Ради. Цього разу вони вимагали від глави ВР Володимира Рибака відкликати позов до Вищого адміністративного суду України про позбавлення мандату Сергія Власенка за поєднання депутатських повноважень з адвокатською діяльністю.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.