ЗМІ повідомили про вбивство людини в мисливських угіддях Януковича

У Сухолуччі, на території закритого мисливського господарства, що має неофіційний статус угідь президента України Віктора Януковича, застрелена людина. Українські ЗМІ, що розповсюдили цю інформацію, не мають підтвердження фактів від української влади. Кореспондент, що спробував пролити світло на цю подію, затриманий невідомими у формі камуфляжу.

За інформацією українського видання, загиблий – житель села Петрівське Василь Калюжний 1955 року народження. Що він робив в мисливському угідді Януковича, і чому охоронці удалися до такого радикального заходу, не повідомляється. Журналіста, який спробував розпитати про подію сторожа Сухолуччя, затримали на три години, а потім насильно усадили в машину і вивезли на Київське водосховище, залишивши на дорозі в районі села Лютиж.

На території мисливського господарства в 2011 році був побудований так званий мисливський будинок Януковича. Восени минулого року лісові угіддя Днепровско-Тетеревского лісгоспу, де розташовано Сухолуччя, були віддані в оренду на 49 років Товариству мисливців і рибалк Кедр, яке також, за неофіційними даними, належить президентові України.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.