Спостерігачі: В Україні ми бачимо не зіткнення світоглядів, але боротьбу фінансово-олігархічних кланів

Співробітники з Міжнародної організації по спостереженню за виборами CIS – EMO побачили в Україні не зіткнення світоглядів, але, передусім, боротьбу фінансово-олігархічних кланів.

Директор CIS – EMO Андрій Кочетков заявив, що залежно від симпатій виборців в тому або іншому регіоні країни, фінансово-олігархічні клани роблять свою ставку або на партію влади, або на представників опозиції. Тому не можна відносити різні порушення в ході передвиборної кампанії тільки на рахунок однієї політичної сили, наприклад Партії регіонів. І взагалі, основна маса виявлених порушень пов’язана не з політичною боротьбою партійних списків, а з боротьбою кандидатів-одномандатників, уточнив Півники.

Саме органи місцевого самоврядування, що формують місцеві бюджети і земельні ділянки, що розподіляють на своїх сесіях, частенько мають реальні важелі впливу, а не керівники місцевих державних адміністрацій. Півників призвав колег утриматися від передчасних, ангажованих оцінок українських виборів і спиратися на факти, а не на емоційні судження і домисли.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.