Перед лікарнею в Харкові збираються прибічники Тимошенко : лідери опозиції привезли 365 троянд

Відмітити річницю укладення колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко біля харківської лікарні, де глава БЮТ знаходиться на лікуванні, зібралися прибічники засудженої. Співчуваючі принесли 365 білих троянд(по кількості днів в укладенні), надули білі і червоні повітряні кулі.

Всього на території клініки зібралися близько 70 чоловік, половина з яких – журналісти. На огорожі учасники заходу розвісили плакати Ганьба Януковичу і Ющенку!, Ющенко і Янукович – зрадники української нації і підлі брехуни, Поважаємо Тимошенко і Луценка!, Тимошенко і Луценко – герої сучасності і мужні патріоти і інші хвалебно-звинувачувальні транспаранти. Не забули прибічники Тимошенко і про скандальний мовний закон, вивісивши плакат Мова – серце батьківщини.

На Хрещатику в Києві, тим часом, відкрилася виставка фотографій ув’язненого, на яких Юлія Тимошенко з’явилася в усіх іпостасях, – від залізної леді до нещасної хворої жінки. На пішохідному мосту прибічники екс-глави Кабміну розгорнули величезний банер з написом Юлі – волю!.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.