Українців без віз пускають в 45 країн

З 194 незалежних держав світу для українців безвізовий режим доступний майже з сорока країнами. Зокрема, віз для громадян України не вимагають 10 країн колишнього СРСР : Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Узбекистан.

В’їзд до усіх країн колишнього СРСР, окрім Росії і Білорусі, здійснюється по закордонному паспорту. З європейських країн українці можуть безвізово відвідати Албанію, Боснію і Герцеговину, Сербію, Чорногорію і Македонію. У Північній Америці без віз українці зможуть приїхати в Антігуа і Барбуда, барбадос, Гаїті, Гондурас, Гватемалу, Нікарагуа, Сальвадор і Ямайку. Без віз українці можуть відвідати 9 країн Азії : Бруней, Ізраїль, Малайзію, Монголію, М’янму, Східний Тимор, Туреччину, а також Південну Корею і Північну Корею. З країн Африки безвізовий режим для українців існує тільки у Свазиленде і Тунісі. Також без віз українці можуть відвідати п’ять країн Океанії : Самоа, Тонгу, Тувалу, Федеральні Штати Мікронезії і Фіджі.

В майбутньому очікується, що ЄС введе з Україною безвізовий режим, який позбавить українців від бюрократичної тяганини і додаткових тимчасових і матеріальних витрат.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.