У Севастополі туман зіпсував 230-річчя Чорноморського флоту

Сьогодні, 12 травня, в Севастополі пройшли святкові заходи, присвячені 230-ій річниці Чорноморського флоту РФ. Привітати військових моряків прибутку високі гості з Російської Федерації – голова Ради Федерації РФ Валентина Матвиенко, посол РФ в Україні Михайло Зурабов, головком ВМФ Росії адмірал Віктор Чирков.

У Севастопольській бухті пройшов парад кораблів Чорноморського флоту Російської Федерації і Військово-морських сил України, під час якого відбувся обхід кораблів командувачами флотів віце-адміралами Олександром Федотенковим і Юрієм Ільїним. У параді військових кораблів взяли участь великий десантний корабель Новочеркаськ, великий протичовновий корабель Керч, гвардійський ракетний крейсер Москва, ракетний корабель на повітряній подушці Самум і малий протичовновий корабель Александровец. Правда, густий туман, що несподівано спустився на Севастопольську бухту, закрив кораблі, що стоять на рейді.

В понеділок, 13 травня, відбудеться покладання вінків і кольорів до пам’ятника засновниці Чорноморського флоту російській імператриці Катерині II і молебень на честь 230-річчя Чорноморського флоту у Володимирському соборі.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.