У Криму спостерігається значний приплив туристів

За відомостями адміністрації АР Крим, з початку пляжного сезону всесоюзну здравницю відвідав вже більш ніж мільйон прагнучих приємного відпочинку туристів. Цей показник на вісім відсотків вищий, ніж аналогічний за торішній період.

Найбільший туристичний бум спостерігається в містах Судак і Феодосія, в яких кількість відпочивальників збільшилася приблизно на п’яту частину від ранніх показників. Також не відчувають нестачі в туристах і Євпаторія з Алуштою. А ось гордість Криму Ялта особливих змін в порівнянні з минулим роком не відчуває. Рада міністрів української автономії сьогодні, 18 червня, на загальній нараді відмітив позитивні зміни, що сталися, і виразив надію на те, що вони також сприятливо відіб’ються на бюджетній наповнюваності. Засоби, які везуть в Крим туристи, будуть спрямовані на розвиток численних соціальних програм і на поліпшення інфраструктури здравниці, – відмітили в Радміні.

Додамо, що раніше планувалося розділення кримських пляжів на п’ять різних категорій, також обговорювалася заборона на продаж традиційної шаурми на кримських набережних.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.