У Києві пацієнти лікарні спішно видужують напередодні Євро

Пацієнтів київської Александровской лікарні в спішному порядку виписують напередодні того, що стартує 8 червня чемпіонату Європи по футболу. Таке несподіване одужання хворих пов’язане з тим, що вищеназвана клініка вибрана для обслуговування уболівальників-іноземців, тому знадобилося терміново звільнити койко-места.

Роман Василишин, головлікар Александровской лікарні, заявив, що усі хворі, навіть найслабкіші, повинні видужати до 7 червня і призвав пацієнтів потерпіти, адже незручності продовжаться всього місяць. Пізніше головлікар від своїх слів відмовився. Проте неофіційні джерела свідчать, що вже з 1 червня клініка припиняє приймати термінових хворих.

Планується, що в тиждень Александровскую, що залишився до чемпіонату, лікарню підремонтують і відмиють, а також додадуть на таблички напису на іноземних мовах. Крім того, намічено замінити ліжка з сітками на сучасні, закупити нову постільну білизну. Один з українських каналів повідомляє, що для зручності спілкування з іноземними пацієнтами персонал клініки вже впродовж півроку штудіює англійську мову.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.