Син Януковича відкличе свій голос, відданий за скандальний закон про мови

Депутат Верховної Ради Віктор Янукович-молодший – син українського президента – хоче відкликати свій голос, який був відданий за скандальний закон про мови. Син президента заявив про намір написати заяву, що не голосував за ухвалення цього закону, оскільки 3 липня, в день прийняття Верховною Радою закону про мови, він був не в парламенті, а на автогонках.

Існуюча в українському парламенті практика голосувати за відсутніх в залі засідань колег вже давно викликає безліч критики і з боку більшості, і з боку опозиції. Але і ті, і інші небезгрішні, а питання, що піднімалося неодноразово, про те, що треба зобов’язати народних депутатів голосувати тільки особисто, поки не змінив ситуації.

На питання про позицію українського президента по скандальному законопроекту Віктор Янукович-молодший відповів, що до президента у нього такий же доступ, як і у усіх інших. При цьому Президент України Віктор Янукович повідомив, що найближчим часом ніяких рішень по тому, що викликав безліч протестів закону приймати не буде. За словами глави країни, спочатку треба провести експертизу цього закону.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.