Україна заплатила Газпрому 618 млн за імпортований в грудні газ

Національна акціонерна компанія Нафтогаз України перерахувала ВАТ Газпром близько 618 млн доларів за імпортований в грудні 2012 року природний газ. За повідомленням прес-служби Нафтогаз України, ціна природного газу для компанії в 4-му кварталі складала близько 430 доларів за тисячу кубометрів.

На минулому тижні міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицкий заявив, що об’єм імпорту російського газу і споживання Україною цього виду палива в 2013 році може бути озвучений вже цього тижня. За його словами, ціна газу також залишається питанням обговорення з російським газовим монополістом компанією Газпром. В той же час, міністр закордонних справ України Леонід Кожара заявляв, що 13-14 січня в ході візиту в Київ глави МЗС РФ Сергія Лаврова буде продовжений обговорення питань співпраці України з Митним союзом.

Відмітимо, що за 11 місяців 2012 року Україна понизила імпорт природного газу на 27,1 % – до 30,367 млрд куб. метрів. Впродовж декількох років Україна намагається добитися від Росії знижки на газ, проте доки це питання залишається невирішеним.

Українські новини - коротко:

Comments are closed.